הנאה מהגינה

הנאה מהגינה2017-08-28T15:42:34+00:00

להנות מהגינה!

מטבח גן נותן לנו סיבה אמיתית לצאת החוצה אל הגינה, המרפסת או החצר האחורית בד"כ.
הוא נותן לנו אפשרות ליהנות מאווירה חופשית תחת כיפת השמיים "ומאלץ" אותנו לבלות בחוץ, ליהנות מבריזה טובה וציוץ הציפורים ברוב ימות השנה.

מטבח חוץ מאפשר לנו לארח מחוץ לבית חברים ומשפחה שבו הכול בהישג יד: הסכו"ם, הצלחות וכלים נוספים, מכינים את האוכל, גם אוכלים,שולפים בירה קרה מהמקרר ואח"כ אפשר להדיח את הכלים גם והכול תוך שיתוף פעולה בין בני הבית ואפילו יותר מהמטבח הביתי.

החלפת תקפידים בין הבעל לאישה

הנאה מהגינה

במטבחי גינה יש אפשרות להחלפת תפקידים בין הבעל לאשתו שכן אם בהרבה מקרים האם בבית מכינה ארוחת צהריים או ערב כאן יכול להיכנס לתמונה בלי כל בעיה האב לתמונה (ובחיוך מאוזן לאוזן) ,להכין ארוחת גריל נפלאה וצ'יפס לילדים ולהראות לנו את כישרונותיו.

אך זהירות: "אליה וקוץ בה" אני חייב להתוודות ולומר ששמעתי מספר לא מבוטל של מקרים שבהם אם הבית "השתלטה" על טריטוריה זו. בהתחלה מספרים הגברים: "לימדתי אותה בסה"כ להדליק את הגריל והצ'יפסר מס' פעמים ותוך חודשים כשהגעתי הביתה אחרי העבודה חשכו עיני: הארוחה מוכנה !! בלעדי?!
והיא: " מה חשבת שאחכה עד שתחזור?? אין לי את כל היום שב תאכל".

למה בחרנו להשתמש דווקא בניב זה?

מעניין לעיניין באותו עיניין לכל דבר יש סיבה: פרוש במילה "אליה"- הוא זנבה הרך והשמן של הכבשה (נחשב לבשר משובח וטעים מאוד) והקוץ- הוא קוץ שנתקלים בו לעיתים באכילת האליה.

גברים היזהרו!

לפרטים ומידע נוסף השאירו מספר ונציג יצור עמכם קשר בהקדם!

 
שינוי גודל גופנים
יצירת קשר
השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם