המתקן העיקרי במטבח חוץ

המתקן העיקרי במטבח חוץ2017-08-28T15:34:24+00:00

המתקן העיקרי במטבח חוץ – הגריל

כאשר חושבים על מטבח חוץ ולמעשה על המתקן העיקרי בו אשר ללא ספק הינו הגריל והשאלה היא גריל גז או מנגל פחם המובנה בו? אז מה לבחור? אנו בשאולי גרילס מייצרים גרילים המופעלים בגז ופחם מפלדה ,יציקה ונירוסטה.

בשורות הבאות ננסה לעזור לכם לקבל החלטה ברורה אם אין לכם כזו עדיין:

ובכן עד לפני 10- 15 שנה השאלה הזו הייתה די ברורה ואפילו רטורית מנגל פחם קנו והשתמשו בו בחצר הבית וגם באירועים ופיקניקים בפארקים, בכנרת ועוד..

אולם בשנים האחרונות חלה תפנית ברורה לכוון גריל גז למה?
לא ערכנו מחקר בנושא אך משיחות עם לקוחות וכעוסקים בענף זה כבר שנים רבות מתקבל הרושם שאנשים רוצים להיות יותר ספונטניים. ספונטני להדליק את הגריל גז בקלות ומיד (אפילו בשביל סטייק אחד) ולסגור אותו מתי שרוצים בלי הקדמות מיותרות ובלי טקס הדלקת הגריל.
סיבה נוספת היא שההפעלה של גריל גז הרבה יותר קלה השליטה במבערי הגז ובעוצמתם הינה בסיבוב כפתור, האם והילדים (הבוגרים) יכולים להשתמש בו בקלות, ולא צריך לחכות לאבא שיחזור מהעבודה וידליק את המנגל.

מיותר לומר גם שגריל גז פולט מעט מאוד עשן לעומת גריל פחם ובכך אנו אוכלים גם בשר נקי יותר.

עוד מיותר לומר שחובה להחזיק בבית חבילת פחמים או שתיים כדי לא להיתקע פתאום… (אגב גריל גז יותר חסכוני ללא ספק) בייחוד שמארחים הרבה אנשים וצריך לפתוח מס' חבילות פחמים ולדאוג גם למדליק פחמים…

לסיכום

מנגל פחם יזכה לצלות בשר מס 'פעמים מועט מאוד בשנה בד"כ בחגים או  בפארקים בחופשים כך נשמור על "הגחלת" ונוכל לגוון קצת. בתכלס לשימוש קבוע בבית בוודאי שכדאי לבחור גריל גז.

אגב בגרילי הגז מתוצרתנו ניתן לשלב מס' פחמים (לא חבילה שלמה) על מנת לקבל ארומה וניחוח פחמים. כך למעשה נוכל ליהנות משני העולמות: מהנוחות של גריל גז וטעם ארומה המזכירים גריל פחמים.

מוגש כחומר למחשבה ע"י צוות שאולי גרילס.

לפרטים ומידע נוסף השאירו מספר ונציג יצור עמכם קשר בהקדם!

 
שינוי גודל גופנים
יצירת קשר
השאירו פרטיכם ונציג יחזור אליכם